Pracownik magazynowy

Opis

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do  grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.  Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem  pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Stanowisko: Pracownik magazynowy

 Kontakt k.hryhoryshyn@personnel-international.pl
(+48)501 955 654

Miejsca pracy: Kraków, Sieradz

Stawka po okresie wdrożenia:
- 16,50 zł netto/h
Informacyjnie: na tym projekcie możesz zarobić nawet 6500 zł netto miesięcznie

Stawka w okresie wdrożenia (max 4 tyg.):
- dla osób do 26 roku życia pod pewnymi warunkami:  20,50 zł netto/godz,
- dla osób do 26 roku życia z "ulgą dla młodych":  17,10 zł netto/godz,
- dla osób powyżej 26 roku życia: 14,30 zł netto/godz

Podczas zatrudnienia gwarantujemy Ci opiekę koordynatora mówiącego w Twoim języku,  zakwaterowanie i dowóz do pracy, a dodatkowo
podczas odbywania kwarantanny bezpłatne zakwaterowanie, dojazd  oraz dowóz żywności na miejsce kwarantanny.

System pracy: 2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali.

Zapewniamy:
• bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),
• bezpłatne szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,
• bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),
• bezpłatna opieka fizjoterapeuty,
• bezpłatne ubranie robocze,
• bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
• dojazd do pracy firmowym minibusem,
• możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,
• możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,
• premia za jakość pracy i wydajność,
• premia za przepracowany okres zgodnie z zawartą umową,
• opieka koordynatora w Twoim języku,
• legalne zatrudnienie,
• terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
• stabilną pracę z możliwością awansu,
• mieszkanie za 400 złotych miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia)
• możliwość wyrobienia zezwolenia na pracę,
• pomoc w uzyskaniu karty pobytu

Wymagania:
• chęć do pracy i zarabiania,
• uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych,
• zaświadczenie psychotechniczne – 65 zł (możliwość uzyskania zaliczki na ten cel)
• badanie Sanepid (ok. 80-100 zł)

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• rozumienie j.polskiego,
• prawo jazdy kat.B

Nr certyfikatu Agencji Pracy 5703
Nr certyfikatu Agencji Pracy 20388
Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Zwycięstwa 52a, Gliwice.
 Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Должность: работник склада.
Ставка:
Після періоду навчання
- 16,50 злотих нетто/год.

Протягом періоду навчання (максимум 4 тижні)
- для лиц моложе 26 лет при определенных условиях: 20,10 злотых нетто/час
- для лиц моложе 26 лет:17,10 злотых нетто/час
- для лиц старше 26 лет: 14,30 злотых нетто/час
Место работы:  Kraków-Modlnica, Sieradz
​График работы: 2 сменный, 8-12 рабочих часов на день, возможность работать 6 дней в неделю. Дневные и ночные смены. 1-2 перерыва в течении дня.
Рабочие обязанности: комплектация товаров в соответствии с заказом. Погрузочно-разгрузочные работы и / или обслуживание складского сканера, терминала.

Гарантируем:
• Бесплатное получение разрешения на управление вилочным погрузчиком (при условии работы до конца договора)
• бесплатный сертифицированный курс обучения на «Оператора вилочного погрузчика на высокий склад», работодатель покрывает 50% стоимости экзамена UDT
• 1 или 2 бесплатных приема пищи в течении рабочего дня (в зависимости от количества часов),
• бесплатную физиотерапевтическую помощь
• бесплатную рабочую одежду
• бесплатную помощь в оформлении банковского счета в Польше
• возможность получения карты MultiSport бесплатно
• возможность получения аванса в счет зарплаты
• довоз до работы микроавтобусом
• бонусы за качественную работу и производительность
• премии за отработанный период согласно договора
• опеку опытного координатора, говорящего на Вашем языке
• легальное трудоустройство
• своевременно выплаченную зарплату на банковский счет работника до 20 числа каждого месяца
• стабильную работу с возможностью карьерного роста
• предоставление жилья за 400 злотых / месяц ( высчитывается с зарплаты)
• возможность получения Воевудского разрешения на работу,
• помощь в получении карты побыта.

Требования:
• желание работать и зарабатывать;
• разрешение на управление вилочным погрузчиком
• психотесты— 65 злотых ( возможность получения этой суммы в качестве аванса )
• oбследование бактериологической лаборатории (80-100 злотых)
Приветствуется:
• опыт работы на подобной должности
• понимание польского языка
• наличие водительских прав кат.В.

Сертификат агентства труда: 5703
Сертификат агентства труда: 20388

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Personnel International

January 14, 2022 12:20
Telefon kontaktowy: (+48)501 955 654
Przy kontakcie zaznacz, że pozyskałeś go ze strony wbielsku.com
Możesz też wysłać tradycyjną wiadomość e-mail:

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Rozwiń ciąg dalszy

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przetwarzane na podstawie powyższej zgody mogą być wykorzystywane w celu:
1) świadczenia usług drogą elektroniczną (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO),
2) w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
3) w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:
1) podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;
2) partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą ofertę;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu obowiązywania umowy zawartej Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:
1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;
3) marketingowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Przysługuje Ci prawo:
1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości zawarcia umowy sprzedaży, brakiem możliwości realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Ogłoszenie archiwalne

Ta oferta jest już nieaktualna a możliwość kontaktu z autorem ogłoszenia jest niedostępna.

Jesteś autorem tego ogłoszenia?

Promuj ogłoszenie Edytuj