CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Bielska-Białej i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 18:13 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy wytrawne usługi agrarne jak i zarządzamy obsługą domostw rolniczych.Na wszystkie sporządzane prace tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podparte na uprawianiu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w obrębie przewozu osób albo rzeczy wehikułami, które są upamiętnione na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju względnie importowanie zza krawędzi do Krajowy.
91285
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4013
Użytkowników
912
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.