Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Przewóz osób Polska Niemcy, Powrót do domu, transport międzynarodowy OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 19, 2020 10:56 - Transport/Przeprowadzki - Polska
do negocjacji
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
JTP Ptak, firma z 12 letnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym oraz krajowym oferuje transport z dowolnego miejsca w Niemczech do Polski oraz z Polski do dowolnego miejsca w Niemczech, a także przejazdy na terenie kraju. Dysponujemy flotą komfortowych samochodów Mercedes Benz organizujemy transport od 1 do 50 osób. Możliwe jest również przesłanie paczek.
Cena za przejazd jest ustalana z góry i obliczana na podstawie stawki kilometrowej, która wynosi 1,6-2,5 zł brutto w zależności od całkowitego dystansu. Płatność odbywa się z góry gotówką u kierowcy lub poprzez system płatności online PayU – konieczna przedpłata 20%, reszta płatności po realizacji usługi. Wystawiamy FV.
Rezerwacje przyjmujemy mailowo pod adresem office@krakowdirect.com, pod numerami telefonów 570 599 599 lub 570 792 792 lub w wiadomości prywatnej na https://www.facebook.com/KrakowDirect/
W razie przejazdu niestandardowego wycena zostanie przygotowana natychmiastowo podczas rozmowy telefonicznej. W przypadku tras dłuższych możliwość negocjacji ceny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.